Hizmetlerimiz

Hızlı , kaliteli ve yenilikçi çözümlerle işletmenizi bir adım ileriye taşıyoruz.
kurumsalkimlik

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Şirketiniz için yeni bir kurumsal kimliğe ihtiyacınız varsa, Wage Bilişim’in kurum kimliği oluşturma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet kapsamında logo tasarımı, kurumsal kimlik kitapçığı, faaliyet raporları ve benzeri kurum içi dökümanların tasarımı (antetli kağıt, zarf vb…), araç giydirme, promosyon ürünleri tasarımı gibi tasarım hizmetlerini kapsayabilir. İşte bu sebeple kurumsal kimlik tasarımı ve logo tasarımı firmalar için hayati önem taşır.

Web Tasarım ve Yazılım

Web siteniz internette ki vitrininizdir. Sizi en iyi şekilde temsil etmesi için 3 adımda en kaliteli tasarımı oluşturuyoruz.

3 Adımda Kaliteli Tasarım

1.Doğru Gereksinim Analizi
Neye ihtiyacınız olduğuna hep birlikte karar verelim. Tasarımınız ve yazılımınız için ihtiyaçlar belirlenmeden yola çıkmak sizi hedeften saptırır. Doğru Gereksinim Analizi ile sizin için en kaliteli tasarımları yapıyoruz.

2.Hedefe Uygun Tasarım
Belirlediğiniz hedefe en uygun tasarımı yapmak istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki en kaliteli tasarım sizi hedefinize ulaştıracak tasarımdır.

3.Optimizasyon ve Kalite
Tasarım sonucunda birlikte kritik yapalım ve eksikleri optimize edelim. Düzenlemeler sonucu en kaliteli tasarıma ulaşalım.

webdesign
seo

Arama Motoru Optimizasyonu

Google , Yandex gibi arama motorlarında üst sırlarda görünmek ister misiniz ? Arama motoru optimizasyonu (seo) , sizin seçtiğiniz kelimeler arandığında ilk sayfalarda görünmeniz yaptığımız çalışmalardır. Yapılan analizler sonucu insanların büyük çoğunluğu arama motorlarında yalnızca ilk sayfaya bakmaktadır. Yaptığımız çalışmalar ile web sitenizin ilk sayfada çıkmasını sağlıyoruz.

Sosyal Medya Pazarlaması

Günümüzde büyük önem arz eden sosyal medya , geleceğin pazarlama alanı olarak anılıyor. Bu alanda şimdiden yerinizi ayırtmak ve hedeflediğiniz kitlelere ulaşmak ister misiniz ? Sosyal medya hesaplarınızın yönetilmesi , gönderi ve hikayelerinizin planlanması , sosyal medya kampanyalarınızın yönetimini yaparak sizi sosyal medyada görünür kılıyoruz.

socialmedia